+38 (067) 99-79-711

Відпочинок у Чернівцях

 Отдых в Черновцы

Чернівці - дивовижне місто Прикарпаття на південному заході України. Чернівці розкинулися на правому березі річки Прут. Місто Чернівці є історичним центром Буковини та Чернівецької області. Перші поселення на території Чернівців були вже в період неоліту. Перші слов'янські поселенці влаштувалися на цьому місці ще на початку нашої ери. Багато істориків вважати, що місто тут з'явився з XII століття, коли в околицях поселення з'явилися земляні вали і різні оборонні укріплення.

Історія міста Чернівці

Перша згадка про Чернівці в письмових джерелах датована 1408 роком. Сьогодні Чернівці є одним з великих туристичних центрів Буковини. Збереглося безліч старовинних будівель XIX, різних пам'ятників культури, архітектури та культових споруд. Чернівці вважаються багатонаціональним містом, протягом століть тут мирно співіснували представники різного віросповідання - православні, католики, іудеї.

Православний Свято-Духівський кафедральний собор - найголовніший християнський храм міста Чернівці та всієї Буковини, який був освячений в 1864 році, за часів існування Австро-Угорської імперії. Собор розташований в центрі міста, на Соборній площі.

Отдых в Черновцах, Прикарпатье Відпочинок у Чернівцях, Прикарпаття Головним ініціатором будівництва собору виступив місцевий єпископ Євген, тепер він увічнений у пам'ятнику, розташованому на території храму. У 1961 році собор був розграбований, а унікальні фрески варварськи знищено. Тільки лише у верхній частині стін, ближче до купола, фрески залишилися практично в первозданному вигляді.

У 1989 році собор був реставророван і повернений усім православним віруючим. Стародавній іконостас був відреставрований, а на місці знищених фресок, була створена нова розпис, виконана відомим австрійським художником. У кафедральному соборі зберігаються безцінні реліквії, для поклоніння яким постійно перебувають численні паломники.

Резиденція митрополитів визнана одним з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, Тепер тут знаходиться Національний Чернівецький університет ім. Ю. Федьковича. Побудований за проектом чеського архітектора і академіка Йозефа Главки у другій половині XIX століття, до цих вражають уяву естетичної завершеністю і гармонійним поєднанням стилів. В архітектурі резиденції митрополитів впізнаються риси мрачноватой готики, і риси візантійського зодчества і різні східні елементи.

По початку резиденція митрополитів включала в себе церква Трьох Святителів, будинок митрополита, монастирський і семінарський корпусу. Під час другої Світової війни будівля була пошкоджена, майно вивезене, а бібліотеку спалили. І тільки лише після тривалої реставрації будівля знову взяло свій первісний вигляд.

Чернівці - пам'ятки

Черновцы достопримечательности, отдых в ЧерновцахЧернівці пам'ятки, відпочинок в ЧерновцахВ Чернівцях дуже багато визначних пам'яток і цікавих історичних місць і споруд. Відвідавши пам'ятки Ви зробите свій відпочинок в Чернівцях більш цікавим і пізнавальним. Свято-Миколаївська церква - один з наймолодших довоєнних храмів Чернівців, побудований в 1939 році в румунському стилі. Церква Святої Параскеви, зведену в 1844 році, дерев'яну Церква Святого Миколая та Костел Воздвиження Святого Хреста. Так само в місті є греко-католицька церква, вірмено-грегоріанському церква, єзуїтський костел в неоготичному стилі і кам'яна церква Святого Юрія на гіркоти.

Також гостям міста обов'язково варто відвідати пам'ятку Чернівців - Будинок-корабель - один з найбільш незвичайних пам'яток архітектури міста. Цей шедевр архітектури був побудований за часів Австро-Венгрской імперії. Будівля схоже на лайнер, з невеликою башточкою зверху імітує маяк, а балкони на другому поверсі - леер.

Відпочинок в місті Чернівці - Маленький Відень

Чернівці носять неофіційну назву "Маленькій Відня" - архітектурний вигляд міста відрізняється вишуканістю і різноманітністю стилів. Ратуша Чернівців виконана в стилі ампір, залізничний вокзал у стилі віденського модерну, будівлі Німецького консульства та Німецького народного дому. Вартий уваги витончений архітектурний ансамбль Театральної площі, на якій, крім Оперного театру, знаходяться й інші будівлі - Торгово-промислова палата.

На відпочинку в Чернівцях варто відвідати і площа Турецької криниці - одну з найстаріших у місті. До 1897 тут знаходився турецький колодязь, вода з якого використовувалася для пиття і приготування площі. В даний час стилізована альтанка колодязя подарована місту одній турецькою будівельною компанією.

Інфраструктура відпочинку в Чернівцях

Отдых в Черновцах - музеи, соборыВідпочинок у Чернівцях - музеї, собориІнфраструктура відпочинку в Чернівцях розвинена. У Чернівцях є понад два десятки готелів. Практично всі готелі в Чернівцях надають послуги харчування у власних ресторанах. У місті є понад 300 ресторанів, кафе і барів на будь-який смак і гаманець. У Чернівцях функціонують 2 театри, обласна філармонія, зал органної музики, безліч музеїв, кінотеатрів і бібліотек.

Приїхавши на відпочинок, у Чернівцях Ви зможете зануритися в атмосферу місцевого колориту і, напевно, захочете побувати тут ще раз. Адже місцевих пам'яток настільки багато, що побачити все за один раз просто неможливо. Тому Чернівці можна порівняти з відпусткою на морі, адже після першої поїздки хочеться кожного року повертатися. Одним із кращих курортних міст України є Коблево, де по прибутті можна поселитися в готель Парадіз, а далі насолоджуватися морем і комфортним відпочинком.

 

Готель Турист - Ваш готель у Чернівцях для прекрасного відпочинку!

Ресторан
Ресторан «Турист» считается одним из лучших заведений украинской кухни в регионе.
В ресторане можно заказать себе питание на каждый день пребывания в Черновцах. Есть возможность организовать комплексное обслуживание для групп.
О Чернiвцях
Город Черновцы — центр Черновицкой области. Город Черновцы расположен в Прикарпатье, на правом берегу реки Прут.
Контакти:

+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in